Aktualności

19 grudnia 2023 r.- Spotkanie podsumowujące projekt

Za nami wyjątkowe w całym roku spotkanie bo przedświąteczne pełne radości, miłości i przyjaźni. Tym razem Seniorzy ze Stowarzyszenia Alternatywa mieli okazję złożyć sobie życzenia świąteczne w stylu Belle Epoque. Zespół tańca historycznego wprowadził uczestników w świąteczny nastój Polonezem i Kadrylem, zapoznał z historią świątecznych zwyczajów oraz potraw, które znalazły się na wspólnym stole.

W tym magicznym czasie mogliśmy również podsumować działalność Stowarzyszenia w 2023r. która była wyjątkowo aktywna. W całość wydarzenia wpleciony był również występ seniorek z grupy tańca latynoamerykańskiego, która wykonała Salsę. Mikołaj jak zawsze wręczył wszystkim prezenty przygotowane przez wolontariuszy w ramach Korpusu Solidarności.

Spotkanie było okazją do podsumowania projektu pn. Aktywność seniorów z elementami historii okresu Belle Epoque formą przeciwdziałania uzależnieniom i przemocy domowej- Trzecie słupskie dni walki z uzależnieniami i przemocą domową finansowanego ze środków Miasta Słupska ❤️💃🌲🫕🥐🥣